Brygadzista/ Majster

  • Dodano: 13/06/2019 15:16
  • Typ umowy: Umowa o pracę
  • Wymiar pracy: Pełny etat
  • Telefon: +48 517 491 676
  • Miasto: Hamburg
  • Wynagrodzenie: 12850 zł - 14300 zł

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego Klienta- polskiej firmy budowlanej z Gdańska kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg

Obowiązki:
– organizacja i koordynowanie pracy podległych pracowników
– zarządzanie zespołem pracowników
– przestrzeganie harmonogramu robót, terminowość
– nadzór nad jakością wykonanych robót

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technicznej
– znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
– jazdy kat. B
– rzetelność, uczciwość, umiejętność organizacji pracy brygady

Oferujemy:
– stawka 17€ netto + niemieckie świadczenia socjalne
– 45-50 godzin na tydzień
– zatrudnienie na umowie o pracę
– kontrakt na okres 12 miesięcy
– darmowe zakwaterowanie i dojazdy do pracy
– zwrot kosztów dojazdu do Hamburga

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu +48 517 491 676 lub m.terlecka@derksen-polska.pl

Brak tagów

Nr ogł.: 9815d024cb42ce08