Hotel Beata*** w Muszynie- Złockiem zatrudni osoby do pracy na stanowisku RECEPCJONISTA/RECEPCJONISTKA

  • Dodano: 13/08/2019 11:27
  • Typ umowy: Umowa o pracę
  • Wymiar pracy: Pełny etat
  • Telefon: 18 471 49 17
  • Miasto: Muszyna
  • Kod pocztowy: 33-370
  • Ulica: Złockie

Hotel Beata*** w Muszynie- Złockiem zatrudni osoby do pracy na stanowisku
RECEPCJONISTA/RECEPCJONISTKA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

obsługa recepcji hotelowej w tym: meldowanie i rozliczanie Gości, oferowanie usług dodatkowych, informowanie o warunkach pobytu, dbanie o zadowolenie Gości, reagowanie na życzenia i potrzeby Gości, przyjmowanie i potwierdzanie rezerwacji
Odbieranie telefonów oraz korespondencja mailowa z Gośćmi

OFERUJEMY

stabilne warunki zatrudnienia wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
pracę w zgranym zespole i miłą atmosferę
możliwość rozwoju osobistego
szkolenia branżowe podnoszące umiejętności zawodowe
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym)
praca w Muszynie
NASZE OCZEKIWANIA

profesjonalna obsługa Gości
wykształcenie min. średnie
wysoka kultura osobista
łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
dokładność i sumienność
dobra organizacja pracy własnej
znajomość języków obcych
umiejętność pracy w zespole
Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:
recepcja@hotelbeata.pl
18 471 49 17

Brak tagów

Nr ogł.: 1085d52825267bd5