Spedytor -Tylmanowa

  • Dodano: 13/03/2019 22:02
  • Typ umowy: Umowa o pracę
  • Wymiar pracy: Pełny etat
  • Miasto: Tylmanowa

Dla naszego Klienta, Właściciela firmy transportowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Logistyk / Spedytor
Miejsce pracy: Tylmanowa

Wymagania:
– doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
– znajomość zagadnień związanych z obszarem spedycji
– komunikatywność, umiejętność pracy w grupie
– umiejętności negocjacyjne

Opis stanowiska:
– dbanie o zgodność i terminowość realizowanych dostaw
– wystawianie faktur, sporządzanie listów przewozowych
– kontrola prawidłowości i nadzorowanie obiegu dokumentów związanych z transportem
– współpraca z pozostałymi komórkami firmy w celu realizacji zadań,
– koordynowanie pracą kierowców

Oferujemy:
– odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie
– stacjonarną pracę w siedzibie firmy
– pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
– atrakcyjne warunki finansowe
– niezbędne narzędzia pracy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta od pierwszego dnia pracy.

Agencja Doradztwa Personalnego Kosek & Kosek nr. Cert. 11609

Prosimy o aplikowanie poprzez link:

Brak tagów

Nr ogł.: 9605c8961eb563ec